Veseli december 2014 v Mestnem gledališču Ptuj
Mesečni spored

Za več informacij o predstavah kliknite na naslov predstave
Predstave so dnevno ažurirane
 



.







 

Sobota
6.
december

Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa - Predstava je polna
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sreda
10.
december

Miha Nemec, Nejc Valenti
Hotel Modra opica
Koproducent SNG Drama Ljubljana
ob 19.30 za izven

Petek
12.
december

Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sobota
13.
december

Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sreda
17.
december

 Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Četrtek
18.
december

Feri Lainšček
Gajaš, arestant
ob 19.30 za izven

Ponedeljek
22.
december
 

 Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Torek
23.
december

 Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sobota
27.
december

  Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven
Ponedeljek
29.
december

 Ken Ludwig
  
Sleparja v krilu
Gostuje Slovensko ljudsko gledališče Celje
ob 19.30 za abonma Tespis in Orfej ter izven

Torek
30.
december

 Rok Vilčnik
 
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven
 .

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.
 
 
December 2014
Mesečni spored

Za več informacij o predstavah kliknite na naslov predstave
Predstave so dnevno ažurirane
 


V MESTNEM GLEDALIŠČU PTUJ

Torek
2.
december

  Philip Ridley
  
Pravljično srce
ob 9.30 in 11.00 za šole in izven

Sreda
3.
december

  Romana Ercegović
Vedno te ima nekdo rad
Koproducent Otroško gledališče Potujoča hišica in Gledališče Lalanit
ob 16.00 in 17.30 za Osnovno šolo Ivanjkovci

Sreda
3.
december

  Razstavišče FO.VI 2 in Mestno gledališče Ptuj
  
Benjamin Kumprej, akademski slikar, otvoritev razstave
ob 19.00 za izven

Sobota
6.
december

  Priredba teksta, besedila in pesmic Jelena Sitar
Vidkova srajčica
Gostuje Lutkovno gledališče FRU-FRU
ob 10.00 za abonma Kresnička in izven, ob 11.30 za abonma Zvezdica in izven

Sobota
6.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sreda
10.
december

Miha Nemec, Nejc Valenti
Hotel Modra opica
Koproducent SNG Drama Ljubljana
ob 19.30 za izven

Petek
12.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 12.00 organizirano za šole in ob 19.30 za izven

Sobota
13.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Ponedeljek
15.
december

  Peter Seligmann, Elsebeth Nielsen, Bo Larsen
  Mahmud
  
Koproducent Mini teater Ljubljana
ob 9.30 za šole in izven

Sreda
17.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Četrtek
18.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 12.00 organizirano za šole

Četrtek
18.
december

Feri Lainšček
Gajaš, arestant
igra Vlado Novak, prejemnik Borštnikovega prstana 2014
ob 19.30 za izven

Sobota
20.
december

Veseli december - organizator Društvo prijateljev mladine Ptuj
Jasna Markuš

  Jurka Burka in mlade brihte
  
ob 15.30 in 17.30 za izven

Nedelja
21.
december

Veseli december - organizator Društvo prijateljev mladine Ptuj
Brata Grimm

Rdeča kapica
ob 15.30 in 17.30 za izven

Ponedeljek
22.
december

Romana Ercegović
 
Vedno te ima nekdo rad
Koproducent Otroško gledališče Potujoča hišica in Gledališče Lalanit
ob 9.30 in 11.00 za šole in izven

Ponedeljek
22.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Torek
23.
december

Peter Seligmann, Elsebeth Nielsen, Bo Larsen
  Mahmud
  
Koproducent Mini teater Ljubljana
ob 9.30 in 11.00 za šole in izven

Torek
23.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sreda
24.
december

Romana Ercegović
 
  Travnik čarobne lepote
Koproducent Potujoča hišica Ptuj
ob 9.30 za šole in izven

Sobota
27.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Ponedeljek
29.
december

Ken Ludwig
Sleparja v krilu
 
Gostuje Slovensko ljudsko gledališče Celje
ob 19.30 za abonma Tespis in Orfej ter izven

Torek
30.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven
xxx
NA GOSTOVANJU

Sreda
3.
december

Svetlana Makarovič
Mrtvec pride po ljubico
Koproducent Prešernovo gledališče Kranj
ob 19.30 v Kranju

Petek
5.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 20.00 na gostovanju v Izoli

Petek
5.
december

Paula Vogel
Najstarejša obrt
ob 20.00 na gostovanju v Čatežu

Sreda
10.
december

Maruša Kink
 
Veliki pok
Koproducent Zavod Marga reta Schwarzwald in CD Ljubljana
ob 19.00 v Cankarjevem domu Ljubljana

Četrtek
11.
december

Nika Bezeljak, Nina Šorak
 
Zakaj (n)imam otrok(e)
Koproducent KUD Moment in CD Ljubljana
ob 19.30 na gostovanju - Prva gimnazija Maribor

Nedelja
14.
december

Paula Vogel
Najstarejša obrt
ob 17.00 in 20.00 na gostovanju v Narodnem domu Maribor

Petek
19.
december

Feri Lainšček
Gajaš, arestant
igra Vlado Novak, prejemnik Borštnikovega prstana 2014
ob 19.00 na gostovanju v Žalcu

Petek
19.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 na gostovanju - Sv. Duh pri Škofji Loki
Sobota
20.
december

Romana Ercegović
 
Vedno te ima nekdo rad
Koproducent Otroško gledališče Potujoča hišica in Gledališče Lalanit
ob 10.30 na gostovanju v Kopru

Nedelja
21.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 na gostovanju – Naskov dvorec Maribor

Ponedeljek
22.
december

Maruša Kink
 
Veliki pok
Koproducent Zavod Marga reta Schwarzwald in CD Ljubljana
ob 14.00 v Cankarjevem domu Ljubljana

Nedelja
28.
december

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 na gostovanju v Radovljici

Ponedeljek
29.
december

Miha Nemec, Nejc Valenti
Hotel Modra opica
Koproducent SNG Drama Ljubljana
ob 18.00 v SNG Drama Ljubljana

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.

december

 
 
Sleparja v krilu
Novice
sleparja net
Ken Ludwig
 

Sleparja v krilu
Gostuje Slovensko ljudsko gledališče Celje

V ponedeljek 29. decembra 2014, ob 19.30
za abonma Tespis in Orfej ter izven


Brezposelna angleška igralca Jack in Leo poskušata v Ameriki uspeti s preigravanjem prizorov iz Shakespeara. Ko že skoraj popolnoma obupata nad igralsko kariero ...


Pokrovitelj predstave je Pošta Slovenije
posta net

Več ...
 
 
Januar 2015
Mesečni spored

Za več informacij o predstavah kliknite na naslov predstave
Predstave so dnevno ažurirane
 


V MESTNEM GLEDALIŠČU PTUJ

Od 1.
do 18.
januarja

  Razstavišče FO.VI 2 in Mestno gledališče Ptuj
   
  Benjamin Kumprej – razstava Rudarska pojedina
Razstavišče je odprto ob sobotah od 10.00 do 12.00.

Sobota
3.
januar

Gostuje Lutkovno gledališče Maribor
ob 10.00 za abonma Kresnička in izven, ob 11.30 za abonma Zvezdica in izven

Petek
9.
januar

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Sobota
10.
januar

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Četrtek
15.
januar

Letni baletni nastop
 
Glasbene šole Karol Pahor Ptuj
ob 17.00 za izven

Petek
16.
januar

Letni baletni nastop
 
Glasbene šole Karol Pahor Ptuj
ob 17.00 za izven

Sobota
17.
januar

Letni baletni nastop
 
Glasbene šole Karol Pahor Ptuj
ob 10.00 za izven

Torek
20.
januar

  Ivo Svetina
  ABC oder KRIEG (Quasi una fantasia)
  
Gostuje Muzeum Ljubljana
ob 19.30 za izven

Petek
23.
januar

   Maruša Kink, Mija Špiler
   Veliki pok – premiera
 
Koproducent Zavod Margareta Schwarzwald in CD Ljubljana
ob 19.30 v Mestnem gledališču Ptuj

Sobota
24.
januar

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven

Ponedeljek
26.
januar

Maruša Kink, Mija Špiler
   Veliki pok
 
Koproducent Zavod Margareta Schwarzwald in CD Ljubljana
ob 9.30 in 11.00 za šole in izven

Torek
27.
januar

Maruša Kink, Mija Špiler
   Veliki pok
 
Koproducent Zavod Margareta Schwarzwald in CD Ljubljana
ob 9.30 in 11.00 za šole in izven

Petek
30.
januar

Rok Vilčnik
Mali priročnik biznisa
Od pizdeka do tajkuna
ob 19.30 za izven
xxx
NA GOSTOVANJU

Ponedeljek
5.
januar

Paula Vogel
Najstarejša obrt
ob 19.30 na gostovanju v Hrastniku

Ponedeljek
5.
januar

Miha Nemec, Nejc Valenti
Hotel Modra opica
Koproducent SNG Drama Ljubljana
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana

Torek
6.
januar

Paula Vogel
Najstarejša obrt
ob 20.00 na gostovanju v Narodnem domu Mariboru

Ponedeljek
12.
januar

Paula Vogel
Najstarejša obrt
ob 20.00 na gostovanju v Narodnem domu Mariboru

Sreda
21.
januar

Svetlana Makarovič
Mrtvec pride po ljubico
Koproducent Prešernovo gledališče Kranj
ob 20.00 na gostovanju v Sežani

Četrtek
22.
januar

Svetlana Makarovič
Mrtvec pride po ljubico
Koproducent Prešernovo gledališče Kranj
ob 20.00 na gostovanju v Domžalah

Petek
23.
januar

Svetlana Makarovič
Mrtvec pride po ljubico
Koproducent Prešernovo gledališče Kranj
ob 20.00 na gostovanju v Domžalah

Ponedeljek
26.
januar

Miha Nemec, Nejc Valenti
Hotel Modra opica
Koproducent SNG Drama Ljubljana
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana
Sreda
28.
januar

Svetlana Makarovič
Mrtvec pride po ljubico
Koproducent Prešernovo gledališče Kranj
ob 19.30 na gostovanju v SNG Drama Ljubljana

Sobota
31.
januar

Romana Ercegović
 
Vedno te ima nekdo rad
Koproducent Otroško gledališče Potujoča hišica in Gledališče Lalanit
ob 10.30 na gostovanju v Kopru

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.

januar

 

 
Prihaja - ABC ODER KREIG, QUASI UNA FANTASIA
Novice
Za več informacij o predstavi kliknite na sliko
ABC net
Ivo Svetina
ABC ODER KREIG, QUASI UNA FANTASIA 


Torek, 20. januar 2015, ob 19.30 v Mestnem gledališču Ptuj

Režija, scenografija Barbara Novakovič Kolenc
Igrajo Peter Musevski, Ivan Bekjarev, Jure Ivanušič, Aleksandra Balmazović, Vesna Pernarčič, Borut Veselko