Povabilo k vpisu abonmaja za otroke
Sezona 2016/2017

Povabilootroci1617-2
Za več informacij na sliko ali tipko VEČ

Več ...
 
Povabilo k vpisu abonmaja za odrasle ABONMA PREMIERA
Sezona 2016/2017

PovabiloPREMIERA1617
Za več informacij na sliko ali tipko VEČ

Več ...
 
Povabilo k vpisu abonmaja za odrasle ABONMA IZVEN
Sezona 2016/2017

PovabiloIZVEN1617
Za več informacij na sliko ali tipko VEČ

Več ...
 
 
Avgust September 2016
Mesečni spored

Za več informacij o predstavah kliknite na naslov predstave
Predstave so dnevno ažurirane
 


ZVEZDE POD ZVEZDAMI – na dvorišču Minoritskega samostana
Poletni gledališki festival Mestnega gledališča Ptuj

Sobota
27.
avgust

     Koncert – Tadej Kampl s prijatelji
Tadej Kampl with friends

Dvorišče Minoritskega samostana Ptuj
    ob 20.00 za izven

Nedelja
28.
avgust

CJ Johnson - Pasji dnevnik
CUCKI - komedija
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj, dvorišče Minoritskega samostana Ptuj
    ob 20.00 za izven

Sobota
3.
september

Miro Gavran
Sladoled - komedija
Igrata Iva Krajnc in Zvezdana Mlakar, gostuje ND Maribor in Zavod Novi Zato.
    Dvorišče Minoritskega samostana Ptuj, ob 20.00 za izven

Nedelja
4.
september

 Goran Vojnović
TAK SI - komedija
Igrata Klemen Slakonja in Tadej Toš, gostuje SiTi Teater Ljubljana
    Dvorišče Minoriskega samostana Ptuj, ob 20.00 za izven

Petek
9.
september

ODPADE ZARADI BOLEZNI - Akustični
k
oncert Helene Blagne
Dvorišče Minoritskega samostana Ptuj
    ob 20.00 za izven

Sobota
10.
september

Najbolj nora beograjska komedija
 Amateri
Predstava je v srbskem jeziku, dvorišče Minoritskega samostana Ptuj
    ob 20.00 za izven

Nedelja
11.
september

                                                CJ Johnson - Pasji dnevnik
CUCKI - komedija
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
    Dvorišče Minoritskega samostana Ptuj, ob 20.00 za izven
.
NA GOSTOVANJU

Ponedeljek
22.
avgust

Peter Seligmann, Elsebeth Nielsen, Bo Larsen
Mahmud
Koprodukcija Mestnega gledališča Ptuj in Mini teatra Ljubljana, gostovanje na Mednarodnem festivalu gledališča v Libanonu, ob 20.30 v Al Madina Theatru, Beirut

Torek
23.
avgust

Peter Seligmann, Elsebeth Nielsen, Bo Larsen
Mahmud
Koprodukcija Mestnega gledališča Ptuj in Mini teatra Ljubljana, Gostovanje na Mednarodnem festivalu gledališča v Libanonu ob 20.30 v Nabateji

Sobota
3.
september

CJ Johnson - Pasji dnevnik
CUCKI - komedija
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
    ob 20.00 na gostovanju v Lenartu

Nedelja
18.
september

 Knut Hamsun
Glad - drama
Koprodukcija Mini teatra Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
             ob 20.30 v Mini teatru Ljubljana

Petek
23.
september

Arheologija raja/Hommage á Fernando Arrabal
Raziskovalci in avtorji besedil: Jan Krmelj, Katja Markič, Tibor Hrs Pandur

Utopia (krstna uprizoritev) - premiera
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana
Od 26.
do 29.
septembra
Arheologija raja/Hommage á Fernando Arrabal
Raziskovalci in avtorji besedil: Jan Krmelj, Katja Markič, Tibor Hrs Pandur

Utopia (krstna uprizoritev)
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
vsak dan ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana
.
Pridržujemo si pravico do spremembe programa.

 
 
Oktober 2016
Mesečni spored

Za več informacij o predstavah kliknite na naslov predstave
Predstave so dnevno ažurirane
 


V MESTNEM GLEDALIŠČU PTUJ

Ponedeljek
3.
oktober

Paul Maar
Oj, čudežni zaboj
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 9.30 in 10.45 za šole in izven

Torek
4.
oktober

Maruša Kink, Mija Špiler
Veliki pok
Koprodukcija Mestnega gledališča Ptuj, Zavoda Margareta Schwarzwald in CD
ob 9.30 in 11.00za šole in izven

Četrtek
6.
oktober

Philip Ridley
Pravljično srce
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 9.30 in 11.00 za šole in izven

Petek
7.
oktober

Philip Ridley
Pravljično srce
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 9.30 za šole in izven

Sobota
8.
oktober

1617KZxxSten Vilar – Andreja Stare
Ta čudovita zemlja
Gostuje Studio Anima Medvode
ob 10.00 za abonma Kresnička in izven
ob 11.30 za abonma Zvezdica in izven

Sobota
15.
oktober

1617PxDaniel Glattauer
Čudežna terapija
Gostuje Mestno gledališče ljubljansko
ob 19.30 za abonma Premiera in izven

Petek
21.
oktober

CJ Johnson Pasji dnevnik
Cucki
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 za izven

Petek
28.
oktober

Peter Seligmann, Elsebeth Nielsen, Bo Larsen
Mahmud
Koprodukcija Mestnega gledališča Ptuj in Mini teatra Ljubljana
ob 9.30 za šole in izven
.
NA GOSTOVANJU

Sobota
1.
oktober

  Utopia
Arheologija raja
Hommage à Fernando Arrabal
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana

Nedelja
2.
oktober

Knut Hamsun
Glad
Koprodukcija Mini teatra Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v Mini teatru Ljubljana

Ponedeljek
3.
oktober

Utopia
Arheologija raja
Hommage à Fernando Arrabal
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana

Četrtek
6.
oktober

Maruša Kink, Mija Špiler
Veliki pok
Koprodukcija Mestnega gledališča Ptuj, Zavoda Margareta Schwarzwald in CD
ob 11.00 v Cankarjevem domu Ljubljana

Petek
7.
oktober

Maruša Kink, Mija Špiler
Veliki pok
Koprodukcija Mestnega gledališča Ptuj, Zavoda Margareta Schwarzwald in CD
ob 8.30 in 11.00 v Cankarjevem domu Ljubljana

Petek
7.
oktober

Utopia
Arheologija raja
Hommage à Fernando Arrabal
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana

Ponedeljek
10.
oktober

CJ Johnson Pasji dnevnik
Cucki
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 na gostovanju v Sežani

Torek
11.
oktober

Utopia
Arheologija raja
Hommage à Fernando Arrabal
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana

Četrtek
13.
oktober

Rainer Werner Fassbinder
 
Grenke solze Petre von Kant
Koprodukcija Mini teatra Ljubljana, SNG Nova Gorica in Mestnega gledališča Ptuj
ob 19.30 v Slovenskem ljudskem gledališču Celje

Četrtek
13.
oktober

CJ Johnson Pasji dnevnik
Cucki
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 na gostovanju v Cerkljah na Gorenjskem

Sobota
15.
oktober

Knut Hamsun
Glad
Koprodukcija Mini teatra Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.30 v tekmovalnem delu 51. Festivala Borštnikovo srečanje

Ponedeljek
17.
oktober

CJ Johnson Pasji dnevnik
Cucki
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 na gostovanju v Domžalah

Ponedeljek
17.
oktober

Avtorski projekt
Učene ženske po motivih Moliérovih Učenih žensk
Koproducija Slovenskega ljudskega gledališča Celje in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.30 v tekmovalnem delu 51. Festivala Borštnikovo srečanje

Torek
18.
oktober

CJ Johnson Pasji dnevnik
Cucki
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 na gostovanju v Domžalah

Četrtek
20.
oktober

  Paula Vogel
Najstarejša obrt
Produkcija Mestnega gledališča Ptuj
ob 19.30 na gostovanju v Idriji

Ponedeljek
24.
oktober

Utopia
Arheologija raja
Hommage à Fernando Arrabal
Koprodukcija SNG Drama Ljubljana in Mestnega gledališča Ptuj
ob 20.00 v SNG Drama Ljubljana
.
Pridržujemo si pravico do spremembe programa
 

 
ZAHVALA POKROVITELJEM
Novice

Zahvala net 2016 a

 
 
Dve predstavi Mestnega gledališča Ptuj v tekmovalnem programu na 51. Borštnikovem srečanju
Novice

gubs
Znan je program 51. Festivala Borštnikovo srečanje, kjer sta od 11-ih predstav v tekmovalnem delu tudi dve predstavi, ki sta nastali v koprodukciji Mestnega gledališča Ptuj:

Knut Hamsun GLAD, režija Janez Pipan, Mini teater Ljubljana in Mestno gledališče Ptuj

Avtorski projekt UČENE ŽENSKE PO MOTIVIH MOLIÈROVIH UČENIH ŽENSK, režija Jernej Lorenci, Slovensko ljudsko gledališče Celje in Mestno gledališče Ptuj

Tekmovalni program je izbrala selektorica Petra Vidali.

 
 
Repertoar sezone 2016/2017
Sezona 2016/2017

naslovna1617 a
Za več informacij kliknite na tipko VEČ

Več ...